Rolety Rzymskie
Rolety rzymskie warszawa

 ROLETY WARSZAWA


Jedną z największych zalet rolet rzymskich jest możliwość użycia prawie każdej tkaniny do jej wykonania. Dodatkowo atutem jest fakt iż tkaninę, która jest przypięta na rzepy do profilu w każdej chwili można łatwo zdjąć i wyprać. Sprawia to że są one niezwykle wygodne w użytkowaniu i stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób o skłonnościach alergicznych. Polecane do każdego rodzaju wnętrz.

 

Rolety rzymskie mogą występować w systemie sznurkowy lub łańcuszkowy montowanym do okien (bezinwazyjnie), do sufitu bądź do ściany. Posiadają niewidoczny system mocowania oraz są proste w montażu. Każdy z systemów umożliwia zatrzymanie rolety w dowolnym położeniu oraz łatwy demontaż tkaniny. W systemie sznurkowym który jest tańszym mechanizmem do rolet, jedynym minusem jest długość sznurka zwisająca po podciągnięciu rolety do góry. System łańcuszkowy w którym sterowanie rolety odbywa się przy pomocy koralika, składa się z estetycznego profilu kasetowego wykonanego z aluminium, który skrywa w sobie szpulki nawijające sznurki rolety. Roleciarnia - najlepsze rolety rzymskie.


Przy dużej ilości rolet lub przy większych wymiarach polecamy sterowanie elektryczne do mechanizmów, które może się odbywać za pomocą pilota, programatora czasowego lub włącznika ściennego.

W naszej ofercie znaleźć można także mechanizmy do rolet rzymskich.


Rolety austriackie charakterystyczną cechą są mocne drapowania, stanowią bogatą wersję ozdobną okna. Poleca się je głównie do takich miejsc jak sypialnie lub reprezentacyjne salony.

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty ROLECIARNIA- Rolety Warszawa.

Zadzwoń i umów się na na bezpłatną konsultacje.
 

rolety warszawa - 3rolety warszawa - 5118

14Jeszcze inne rolety

Rolety rzymskie

Roleta na oknie

Fajna roleta

Zapytaj o aktualną ofertę na rolety rzymskie. Działamy na terenie warszawy i okolic.